Птица Папагал Хранење Чаши Кафез Виси Сад не ' Рѓосувачки Челик Perches Игра Стои со Менгеме - Птица Соработка Чаши Семе Вода, Храна за Јадење Фидер Сад 10 Унца
Свеж

Птица Папагал Хранење Чаши Кафез Виси Сад не ' Рѓосувачки Челик Perches Игра Стои со Менгеме - Птица Соработка

DEN 204.00

Достапно е за нарачката

ИЗДРЖЛИВИ : Направен од Премија од Нерѓосувачки Челик,од ' Рѓа се спротивстави & Трајни производи за Птица Пек.ЦВРСТАТА : Менгеме носителот обезбеди на сад да остане во место без да се движат/храна се истури.БЕЗБЕДНОСТ :Не се грижите за Храна Загадување,тоа не е лесно за бактерии скриени.ЛЕСНО Чистење & Инсталира : Лесно се чисти со вода,Брз Инсталирате со Пресврт Челик Менгеме.МОНТАЖНИ : Отстранување на сад,Жица носителот ќе биде УБАВО PERCHES за Птици!Големина : 10x10x4.5см/3.9x3.9x1.8"во.Совршен за Папагал Macaw Африкански Greys Budgies Parakeet Cockatiels Conure Lovebirds Финч Гулаб Стаорец Ferret Зајакот Chinchilla Хрчак Кафез Храна, Вода Хранење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.