Птица Дрво Стои Костур со Нерѓосувачки Челик, Храна, Вода Хранење Сад за Папагал Parakeet Cockatiel Кафез Додатоци
Свеж

Птица Дрво Стои Костур со Нерѓосувачки Челик, Храна, Вода Хранење Сад за Папагал Parakeet Cockatiel Кафез Додатоци

DEN 335.76

Достапно е за нарачката

❤【МАТЕРИЈАЛ】Направени од дрво и од не ' рѓосувачки челик материјали, цврсти и издржливи. ❤【ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ】Тоа не е само храна и вода фидер сад, како и стојат костур платформа. ❤【БЕЗБЕДНО ЗА СИТЕ ВАШИТЕ ПТИЦИ】Залак отпорни и со клип, мазна и трајни производи за долго време се користи. ❤【Да ЗАЧУВАТЕ ПРОСТОР】Со дрвена стојат носителот, може да биде лесно да се инсталира за да anyplace на птичји кафез за лесно да стои. ❤【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】Може да се инсталира во кафез, шолјата е лесно да се отстранат, лесен за чистење.Се користи за задржете храна или вода, го спречува вашиот птица од случајно ѓубрето сад.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.