JOEAIS Батерија A4 Следење LED Копија Одбор Светлина Кутија, Батерија Напојува Artcraft LED Трага Светлина Подлога Преносни Трагач Светлина Табела за Стриминг, Скицирање, Ани
Свеж

JOEAIS Батерија A4 Следење LED Копија Одбор Светлина Кутија, Батерија Напојува Artcraft LED Трага Светлина Подлога

DEN 863.76

Достапно е за нарачката

Постојат исто така неколку опции за три-ниво затемнување. ♛【Пет-ниво Затемнување Светлината】 Зошто ние дизајн пет-ниво затемнување?Преку истрага, најдовме дека levelless затемнување не е точна доволно, и ефектот на секоја прилагодување може да биде различен. ♛【Пет-слој Производство & Постојан Струја и Напон Технологија】 во Споредба со традиционалните 2-слој или 3-слој производство, ние ги користиме 5-слој на производството за да се обезбеди светлината и да се обезбеди на клиентите со подобар визуелен комфорт.Тоа може да се користи за 2 D анимација, calligraphy, ембос, тетоважи, сликовница, обоено стакло, геодетски, печатени прашање инспекција, цртани филмови, предавања, следење на работата, илустрација создавање, DIY рачно изработени, копирање, филмски прикажување, архитектонски дизајн, анкетирање и многу повеќе.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.