Фишер-Цена Смеат & Научат Singin' Фудбалска Топка, Multicolor
Свеж

Фишер-Цена Смеат & Научат Singin' Фудбалска Топка, Multicolor

DEN 601.44

Достапно е за нарачката

Го поттикнува учењето низ активната игра.Три интерактивна игра режими : Учење, Музика & Имагинација.Песни & фрази се воведе тимска работа & земајќи ги врти-Притиснете, се тресат или се тркалаат мека фудбалска топка за да го активирате музичкиот & забавни звуци.Учи броеви, броење, бои, спротивностите, спортски и повеќе.Моќ/контрола на јачина на звук за тивка игра-Машина перат (со електроника отстранета).Бара 3 АА батерии.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.