328.1 ft 0.028 mm Телефон Поправка Жица, Дијамант Жица Метал Сечење на Жица Линија, за Одделување на Мобилен Телефон Екранот Пред Стакло LCD
Свеж

328.1 ft 0.028 mm Телефон Поправка Жица, Дијамант Жица Метал Сечење на Жица Линија, за Одделување на Мобилен

DEN 196.56

Достапно е за нарачката

✿【Високо квалитетни и издржливи】Висока цврстина, висока отпорност на абење, висока цврстина и висока затегнувачка цврстина, издржливи во употреба. ✿【Апликација】Погоден за одделување на екран, лесно да се одделат скршеното стакло од предната LCD собранието, намалување на гребнатини. ✿【Широко компатибилност】Компатибилна за i OS телефон на Samsung, за LG и други мобилен телефон поправки. ✿【328.1 ft 0.028 mm】Карактеристики 328.1 ft долго должина, практично да се користи, кои може целосно да ги задоволи вашите потреби. ✿【Таписерии изработка】Изработени според оригиналната продукција спецификации, во согласност со строги стандарди за квалитет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.