Анти-Лизгајте со Ранец Рака Клип Планината за Телефонот 360 степени Ротари Ранец Менгеме Планината за Снимање на Видео
Свеж

Анти-Лизгајте со Ранец Рака Клип Планината за Телефонот 360 степени Ротари Ранец Менгеме Планината за Снимање

DEN 431.76

Достапно е за нарачката

1. ВИСОК СТЕГАЊЕ СИЛА НА РАНЕЦ РАКА ПЛАНИНАТА : анти-пропадна опрема дизајнот во ранец рака менгеме планината и моќен пролет уред направи ранец телефон носителот имаат силен стегање сила.Ранец рака клип ќе менгеме ранец цврсто и да не се олабави да се осигура безбедноста на мобилен телефон. 2. Ранец клип за телефон кој може да се ротира 360 степени и метал мобилен телефон клип кој може да се ротира нагоре и надолу ви овозможи да се прилагоди на агол на снимање на волја да го фати секој прекрасен момент. 3. Овој ранец рака стегач за телефонот е погоден за повеќето knapsack на пазарот.И ранец менгеме планината е инсталацијата не е едноставен и лесен, и ранец клип планината е многу погодна за излегување за да снимате видео. 4. Опсегот на телефонски носителот клип планината може да се прилагоди од страна на ротирање на завртката на страна.На метал телефон менгеме може да се применува на мобилните телефони со широчина од 2,6 инчи-3.2 инчи (65mm-82mm).Ранец клип е погоден за повеќето паметен телефон големини на трудот, како што е i Phone, Huawei, Samsung, и повеќе. 5. Телефонот држач за подесување е направен од алуминиум, површината е sandblasted, и преку анти-корозија и оксидација третман, кои во голема мера ја подобрува анти-корозија перформанси.И постои 1/4 стандард навој дупка интерфејс на страната.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.