Paddsun Пакување од 3 A/C Климатизација Контрола Switch Knob Копчето за 2000-2006 Тојота Тундра 559050C010
Свеж

Paddsun Пакување од 3 A/C Климатизација Контрола Switch Knob Копчето за 2000-2006 Тојота Тундра 559050C010

DEN 263.76

Достапно е за нарачката

Замена на дел број : 55905-0 C010 559050 C010. Оваа AC копчиња одговара за 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 Тојота Тундра.Овозможи контрола на различни функции на вашиот клима уред или грејач системи како на брзината на вентилаторот, на температура, и струење на вашиот камион.Секој од AC Контрола на Копчиња има метален клип инкорпорирани во knob матични, целосно plug and play, без алатки се потребни.НИ ДИРЕКТНА ИСПОРАКА-3-7 дена доставени од TX,US (1 ден ракување за време на работни дена).Одличен Услугата на Купувачи : Обезбедува безгрижно се врати во државите!Ако нашиот производ не работи добро или постои било каков проблем.Ве молиме љубезно ве молиме да го контактирате овластениот сервис.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.