Инвалидски колички Торба Патна Торба за Rollator Вокер медицинска Сестра Торба Работи Торба Мулти-Боја
Свеж

Инвалидски колички Торба Патна Торба за Rollator Вокер медицинска Сестра Торба Работи Торба Мулти-Боја

DEN 479.52

Достапно е за нарачката

Патент затворање. 1. Мулти-функција Дизајн : Повеќе од еден складирање простори, применливи за различни движат опрема, како и корисниците од различни сфери. ◎Производот е опремен со 2 пренослив и прилагодливи мрежа ремени и 1 рамо girdle на истото својство. 2. Рефлексивни Шари Дизајн : мисловните шари во предниот дел на кеса, помага да се подигне видливоста во текот на ноќта или во некое темно. 3. Повеќе складирање простори : торба содржи 3 внатрешни пакети и 5 надворешни повреди. ◎Со повеќе од еден џебови за чување, тоа го олеснува процесот на сортирање и полагање на предмети, вклучувајќи пијалак, закуски, очила, лаптоп, пенкало и електронски уреди, итн за да се задоволат потребите на различни корисници. ◎Пред : 3 надворешни џебови (2 отворете оние кои и 1 со патент); ◎Средината : 3 внатрешни џебови (1 отворете една, 1 со патент и 1 страна џеб); ◎Назад : 2 најлон нето-хоп-џебови. 4. Флексибилни начини на употреба : едноставен за инсталација : ◎Да се носат во торба на рамото; ◎Да се постават на вашиот движат equipmen. 5. Совршен подарок : торба, се однесува на различни видови на возниот уреди, се движат опрема и инвалидски колички, погоден за корисници од сите сфери, вклучувајќи медицински сестри и наставници, за оние кои работат во различни места како што се болници и паркови, како и за купувачи. ◎Големина. 12.6"L x 11"H x 4.35"D.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.