Ridgid 64283 Flexshaft Knocker, 1/4 Кабел, 1.5-2 Цевка, Еден Синџир, Карбид Совет
Свеж

Ridgid 64283 Flexshaft Knocker, 1/4 Кабел, 1.5-2 Цевка, Еден Синџир, Карбид Совет

DEN 1200.48

Достапно е за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Тешко ѕидови цевки.За мека блокади, маснотии, размер и корени. 1/4" - Кабел. 1.5-2" Цевка, еден синџир.Карбид падна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.