MCHIVER Универзален Автомобил сигурносен Ремен за околу Рака Опфаќа - Симпатична Бебе Мрзливост да Спие На Дрвото Seatbelt Опфаќа за Возрасни Велкро Рамо Влошки за Гласни?
Свеж

MCHIVER Универзален Автомобил сигурносен Ремен за околу Рака Опфаќа - Симпатична Бебе Мрзливост да Спие На Дрвото

DEN 1845.60

Достапно е за нарачката

【Висок Квалитет на Ткаенина】 Висок квалитет ткаенини обезбеди удобен сигурносен појас рамо влошки.Нашите сигурносен појас рамо влошки ќе ви донесе дише и меко чувство.Покрај тоа, ние не користите штетни хемикалии за да се направи сте живи и среќни. 【Заштита на Вратот】Нашите столче вратот маска обезбеди дополнителна удобност за да се спречи триење и иритација од столче ремени.И carseat рака подлога може да обезбеди подобар тапацир кога итни сопирачките или незгоди. 【Лесно да се Инсталира】седиштето појас опфаќа е дизајниран со високо квалитетни и издржливи лепенка, без дополнителни средства се потребни.Само отворете вратот рака покрие и да се заврши околу седиштето појас. 【Погодна за Многу Луѓе】Во прилог да се монтира на автомобил сигурносен појас.Трендовски и стилски seatbelt опфаќа може да се користи за многу торба, како што се чанти, бебе пелена торби, торби за голф, suitcases со slings, и нешто што сакате да се избегне триење. 【Задоволителна Услуга】Ние сме многу сигурни дека ќе падне во љубов со овој сигурносен појас капак.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.