USB, SD-ТФ-Картичка Читателот 3 во 1 Преносни Читач за Мемориска Картичка Micro SD Мемориска Картичка Читателот OTG Адаптерот на USB 2.0 Приклучок и да се Игра за iPhone Подлога Ан?
Свеж

USB, SD-ТФ-Картичка Читателот 3 во 1 Преносни Читач за Мемориска Картичка Micro SD Мемориска Картичка Читателот

DEN 359.76

Достапно е за нарачката

【Plug and Play】SD / ТФ-картичка читач, можете лесно да копирате датотеки од дигитални уреди како што се дигитални фото апарати / дивиот свет камерата/летало со камерата на мобилните уреди како iphone / Андроид без потреба од апликации или возачот, ви овозможува да проверите вашите слики и видео записи од камерата во секое време и секаде, во голема мера подобрување на работа ефикасност. 【Двојна Слот】Дизајниран со SD, Micro SD картичка слотови, нашите читач на картички поддршка фотографирате или да снимате видео записи директно зачувани на вашиот SD/ТФ-картичка.Не грижи за простор за складирање на вашиот Телефон/Pad/Andriod телефони не се доволно повеќе.Поддршка SD, SDHC, SDXC, micro SD, micro SDHC, микро SDXC картичка 8 GB-256 GB Мемориската картичка. (SD/ТФ-картичка не е вклучена). 【3 во 1 Мулти-функција Конектор】SD Читач на картички со Тип-C connector и го постави на USB2.0 и i OS конектори во еден, што го прави ова читач за мемориска картичка компатибилна со i OS уред (Телефон & Подлога), паметен телефон (со OTG функција и Тип-C connector) и Компјутерски& Лаптоп (со USB и Тип-C connector) , особено компатибилен со Подлога Про и Mac Книга која се сите со USB -C конектори.Таа поддржува Телефон/Подлога, Windows OS, Linux, Mac OS и Android. 【Совршен за Повеќето Камера】 Совршен за кои користат дивеч камера, летало со камера или цртичка cam за приказ на слики/видеа на мобилни уреди и на компјутери!Едноставно внесете го картичка, што лесно може да ги прегледувате, бришете, или да ги споделувате видеа или слики фатени од страна на вашиот игра камерата. 【Она што Ќе Добиете за】 SD Читач на картички*1, англиски јазик Прирачник*1.Ние обезбедуваме гарантира сигурен услуги на клиентите.Сите производи проблем, ние ќе бидеме среќни да ви помогнеме!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.