LIXIATIAN 50pcs 3D Симпатична Мечка Смола Помине Уметност Украси, Цртан филм Мечка Облик Помине Уметност Шарм Украси, 5 Бои Ноктите Уметност Додатоци за Помине Уметност Диз
Свеж

LIXIATIAN 50pcs 3D Симпатична Мечка Смола Помине Уметност Украси, Цртан филм Мечка Облик Помине Уметност Шарм

DEN 1833.60

Достапно е за нарачката

Пакет на Информации : ќе добиете 50 парчиња 3 D смола симпатична мечка помине уметност украси во овој пакет, 5 различни бои и 10 парчиња за секоја боја за да ги задоволи вашите различните потреби, доволно за секојдневна употреба.Квалитет на Материјалот : На симпатична мечка помине украс е направен од премиум смола, помеки и посветла од други помине decors, кој ќе не направи штета на вашиот прст кога вашите нокти изгребани вашата кожа случајно.Прекрасен Дизајн : Нашата 3 D мечка помине уметност декорација е на класичната 3 D симпатична мечка дизајн, додавајќи чувство на cuteness на ноктите и со појавување на секој стилови на вашиот помине уметност.Широка Примена : Овие шарени 3 D мечка помине уметност декорација може да се широко се применува за DIY објекти, како декорирање на вашиот телефон случај, гитара, коса, вратоврската, торба или било каде сакате да уживате на рачно изработени работа.Идеален подарок : мечка декорации на ноктите може да биде прилично додатоци за нокти уметници, ноктите љубители на DIY помине уметност во салони, исто така погоден за домашна употреба, како што се лесни за употреба, може да се создаде шармантна помине уметност и да покаже вашите стилови на свадби, партии, или давајќи ги како подароци за вашите роднини и пријатели.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.