Langboss Берберот USB Полнење Електрични Ножици Cordless Коса Clipper Хлапак Чешлање за Мажите, Ниско ниво на Бучава Професионална Машина за Сечење
Свеж

Langboss Берберот USB Полнење Електрични Ножици Cordless Коса Clipper Хлапак Чешлање за Мажите, Ниско ниво на

DEN 527.76

Достапно е за нарачката

1000m Ah батеријата, долго издржливост време, 1 часа брзо полнење, одржлива употреба на околу 100 минути.Остар нож и моќен мотор, може да ја намали вашата коса брзо, без коса се залепи и да не му наштети на вашата кожа.Ниско ниво на бучава дизајн, нема уво-пирсинг звук, ниту вознемирувачки другите за време на работата. 5 чешел прилози ви помогне да го намали полесно и попрецизно.Cordless користење, лесен за носење, може да се користи во туристички.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.