Neewer Алуминиум Завртка Knob Менгеме Компатибилен Мини Брзо Ослободување Стегач за QR Плоча (38mm)
Свеж

Neewer Алуминиум Завртка Knob Менгеме Компатибилен Мини Брзо Ослободување Стегач за QR Плоча (38mm)

DEN 417.36

Достапно е за нарачката

CNC прецизност обработка, површината анодна анти-оксидација третман, телото и за миење е направен од алуминиум и бакар.Компатибилен со сите КАКО брзо ослободување плоча , како што се РПС / КИРК / Wimberley / MARKINS / SUNWAYFOTO / kangrinpoche / BENRO / SIRUI итн.Кога на завртката лабава, можете да ја прилагодите ширина на менгеме.Материјал : Алуминиум, Бакар.Монтажа На Тема : 1/4".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.