Генерички Избричат Сапун Класичен Четка Носителот На Купот Бричење Кригла Сад Се Соочуваат Со Брада Cleaning Tool
Свеж

Генерички Избричат Сапун Класичен Четка Носителот На Купот Бричење Кригла Сад Се Соочуваат Со Брада Cleaning

DEN 239.52

Достапно е за нарачката

Со рачка, лесен за употреба и созд пена, Погоден за сите четки за бричење.Висок квалитет бричење кригла, од Нерѓосувачки челик материјал, рѓа-доказ и издржливи, мазна површина, лесен за чистење.Секој пакет содржи 1 Парче Нерѓосувачки Челик Избричат Сад & 1 Парче Лесно-Зафат Четка.Супер абсорбента, што помага да се применуваат бричење крем брзо и да се добие реална влажни избричат.Косата на оваа четка се направени од влакната , за мека и луксузни чувство секој пат кога ќе се избричат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.