Брз USB Автомобил Полнач, 5.4 A/30W Двојна Порта запалка приклучок Адаптер за Брзо Полнење Cargador Carro Моќ USB-Приклучок за Блок за iPhone13/13 Мини/13 Pro/13 Про Max, Samsung Галакси, LG, КК 3.0
Свеж

Брз USB Автомобил Полнач, 5.4 A/30W Двојна Порта запалка приклучок Адаптер за Брзо Полнење Cargador Carro Моќ

DEN 1646.40

Достапно е за нарачката

【Двојно Автомобил Адаптер за полнење】- Интелигентно го идентификува вашиот уред за безбедно полнење на Двојна уреди со полна брзина истовремено.Едноставно поврзете го USB кабелот, и приклучете го адаптерот во автомобил.Можете да ги споделите со вашиот љубовник, семејство или пријатели. 【Брзо Полнење Ligher Адаптер】- На cargador carro автомобил полнење i Phone со 5.4 Двојна Полнење преку USB Порти.Брзо Полнење 3.0 : дава 3× побрзо полнење брзина до компатибилни уреди. 2.4 USB порт пријава до 2.5× побрзо отколку вообичаените автомобил приклучок адаптер. 【Специјално Дизајниран】- Portable флеш полнач за автомобил и телефон, кој е Компактен и Лесен за носење, Удобен зафат, совршено се вклопуваат за автомобил, за патување, и бизнис патување.Тоа е Сертифициран од Ro HS, CE Samsung Галакси A52 A71 A51 A10 E A80 A70 А50 A30 A20 A10, Белешка 20 10+ Забелешка 9 Плус, S21+ S20 S10 S10 E S10 Плус S9 S9 Плус S8+ S7 Работ J8 J7; Google Nexus 6 P Пиксели 5 A 4 3axl 2xl, Play Station 5 PS4, HTC, Motorola, Sony, Поттикне, итн. 【Она што Ќе Добиете за】- 1-Pack Црна 2 порта висока брзина на автомобил паметен телефон полначот со Сина LED диода.AILKIN грижете се-бесплатно во 1 година гаранција, и 24/7 пријателски услуги на клиентите.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.