Netro Smart Sprinkler Контролер, WiFi, Времето свесни, Далечински пристап, 6 Зона, Компатибилен со Алекса
Свеж

Netro Smart Sprinkler Контролер, WiFi, Времето свесни, Далечински пристап, 6 Зона, Компатибилен со Алекса

DEN 2639.76

Достапно е за нарачката

Целосно Автоматско - ЕПА Water Sense уверение, динамички создава и се прилагодува наводнување распоредот оптимизирана за вашите растенија/трева.Цел живот Облак Услуга - се Поврзува со Wi Fi(2.4 G), го следи и контролира вашата sprinkler систем насекаде од i OS(8.3+), Android(5.0+) уреди и Web пребарувачи.Еко Пријателски - Зачувајте до 50% од вашето отворено за користење на водата со напредни технологии за заштеда на вода, вклучувајќи временска прогноза и историска статистика.Вода Ограничување - Сигнали и авто согласност за наводнување правила во вашето локално подрачје.Лесна Инсталација - Инсталира или заменува во околу 15 минути со основните алатки.Нема стручни лица потребни.Внатрешна употреба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.