Hortense Б. Hewitt Селски винова Лоза Пиење Тегли, 16 оз
Свеж

Hortense Б. Hewitt Селски винова Лоза Пиење Тегли, 16 оз

DEN 202.80

Достапно е за нарачката

Сет од две стаклени пијалаци тегли.Најдобриот Ден Некогаш печатени во бело.Има 16 унци секој.Не користите со топли пијалаци, миењето на рацете препорачуваме.Теглите исто така, направи големи вазни, да се создаде свој уникатен централен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.