КООРДИНАТОР HAISDA Заострените Вретено Адаптер Навој за Клупата Мелница Чистење Полирање Тркала со Лево и Десно,Пакување од 2
Свеж

КООРДИНАТОР HAISDA Заострените Вретено Адаптер Навој за Клупата Мелница Чистење Полирање Тркала со Лево и Десно,Пакување

DEN 357.60

Достапно е за нарачката

Клупата мелница вретено продолжување : се користи за конвертирање на клупата мелница во клупата полирач користење на оваа клупа мелница вретена,и тие се одржуваат во место со копачка завртки.Овој клупата мелница вретено адаптер се користи на клупата мелница со 8мм арбор вратило.Лесно собранието,брз полирање на тркалото на промена и повеќе простор за полирање на работа.Големина : ве молиме проверете детално објаснување.Објектот вклучува 2 парчиња десната рака и левата рака клупата мелница вретено адаптер.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.