Сет од 3 - Компатибилен со Тојота Тундра Камион 2000-2006 Контрола на Копчиња Бира Грејач AC или Фан Замена Целосна клима уред
Свеж

Сет од 3 - Компатибилен со Тојота Тундра Камион 2000-2006 Контрола на Копчиња Бира Грејач AC или Фан Замена

DEN 382.80

Достапно е за нарачката

(3) Контрола на Knob за Грејач, A/C или Навивач. Од 2000 до 2006 година Компатибилен со Тојота Тундра.Референтните Броеви : 55905-0 C010 559050 C010. Обичај се вклопуваат дизајн ПОДОБРО ОТКОЛКУ ОЕМ, се Вклопува удобно разјаснување на многу честа "лабава knob" дизајн прашање.Точно одговара директно OE замена.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.