Алфи Домашно Милениче - Леви 20-Парче Сет Мачка Отпадоци Кутија Облоги
Свеж

Алфи Домашно Милениче - Леви 20-Парче Сет Мачка Отпадоци Кутија Облоги

DEN 191.76

Достапно е за нарачката

Мерки 17"L x 13.5"W x 6.5"Ж. на Нашите облоги ви помогне да се ослободи од kitty отпадоци од вовлекува песок и да располагаат со торба додека мачката пан останува совршено чиста и хаос-слободни.Совршен избор за clumping kitty отпадоци нашите облоги испорача брз вовлекува акција, така што ќе се добие работа побрзо, почиста и без scooping.Се вклопува отпадоци кутии на речиси сите големини.Може да се чистат вашата мачка е ѓубре кутија брзо и со леснотија!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.