Legris 7660 03 09 Најлон Проток на Воздух Контрола Вентил, На 90 Степен Лактите, Метар-Надвор, Надворешен Навој/Knob, 3 mm Цевка OD x М3 Метрички Машки
Свеж

Legris 7660 03 09 Најлон Проток на Воздух Контрола Вентил, На 90 Степен Лактите, Метар-Надвор, Надворешен Навој/Knob,

DEN 438.24

Достапно е за нарачката

Проток контрола вентил за поврзување на цевки за женски навој конекција агол од 90 степени.Метрички машки навој врска со О-прстен на едниот крај и притисни-за-поврзете женски примачот на други.Knobbed прилагодување завртка за излез од страна на протокот на воздух контрола.Најлон banjo-стил тело за отпор кон влијанието и никел-обложено месинг навој фитинг за отпорност на корозија.Максимална оперативен притисок од 145 psi.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.