Макси-Cosi Zelia™2Max 5-во-1 Модуларен Патување Систем, Tetra Сина
Свеж

Макси-Cosi Zelia™2Max 5-во-1 Модуларен Патување Систем, Tetra Сина

DEN 988.80

Достапно е за нарачката

Задниот дел се соочуваат со 4-30 фунти и до 32 инчи Воздух Заштита за Супериорен Страна Влијание Заштита Изберете помеѓу напред - или задниот дел свртен во превоз на владата; Во шетач на владата, седиштето е дизајниран да recline за удобност во двете насоки Мека текстура ткаенини обезбеди премиум изглед за вас и смирувачки удобност за бебето.Воздушна Заштита за Супериорен Страна Влијание Заштита.Кој Pure Cosi ткаенини направени без волна или да се додаде оган retardant третман, кои се машина перат & фен безбедно.Прилагодливи база со стегање и на ниво на индикатори да се обезбедуваат визуелна потврда на точни инсталација.Интегрирани појас се заклучува-оф за лесен и безбеден појас за инсталација.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.