Се справи со повлече цвет најгласен поборник рака цвет танц рака повлечете цвет (црвено)
Свеж

Се справи со повлече цвет најгласен поборник рака цвет танц рака повлечете цвет (црвено)

DEN 246.24

Достапно е за нарачката

Пакетот вклучува : 6pcs ;20g.Мали димензии за деца.Материјал : пластика; Забелешка : обрни внимание да се избере бои и големини во зависност од вашите потреби.Овие навиваат пом-poms се големи за да навиваат за вашата омилена партија или тимови, или само да се користи како партија декорација додатоци!.Ако сакаат да танцуваат, нашата црвена poms се одличен начин за да додадете мајсторство и pizzazz на вашиот танц рутини.Овие навиваат пом-poms се лесни, погодно да се држат со раце; Тие се вклопуваат за сите видови на натпревари и забава игри да се расположи играчите и публиката.Ние се обезбеди задоволително услуга.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, можете да ни испратите е-маил и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.