ZOSI 4K Ултра HD Камери за Безбедност Систем со 2TB Хард Диск, 4Channel H. 265+ 4K (3840x2160) Видео DVR и 4PCS 4K (8MP) Внатрешна Отворено Дома Надзор Купола CCTV Камери со 150ft Ноќ Визија
Свеж

ZOSI 4K Ултра HD Камери за Безбедност Систем со 2TB Хард Диск, 4Channel H. 265+ 4K (3840x2160) Видео DVR и 4PCS

DEN 6959.76

Достапно е за нарачката

【4 K 8.0 ПРАТЕНИК Ултра Висока Дефиниција и 150ft Долга Ноќ Визија】 Четири пати поголема резолуција од 1080 P.Оваа ултра HD 4 K CMOS Слика Сензор овозможува камерата да го фати повеќе светлина, која ја подобрува бојата, контрастот, и слабо светло перформанси.Во 4 K резолуција.Рекорд сè со поостри детали со висок Пиксели count (3840 x 2160) и да биде во можност да дигитално да зумирате во далеку објекти, без губење на било квалитет.До 150ft ноќ визија во целосна темнина и 200ft Ноќ визија во посебна амбиентална светлина. 【Напредни H. 265+ Видео Компресија Техника & 2 TB HDD】Најновите и најефикасен компресија технологии, троши 50% ПОМАЛКУ податоци и намалување на податоци стапало, може да се складираат повеќе видео запис до вашиот DVR, додека зачувување и подобрување на супериорен видео квалитет.Исто така ја подобрува опсегот на ефикасноста и ви овозможува да се зголеми вашиот 4 K DVR и 2 TB HDD простор за складирање.Поддршка Ултра-Долго Континуирано Снимање и Копија Со USB. 【Поглед од било каде во било кое време】 На бесплатен Стан ZOSI smart ви овозможува да ги видите сите на вашите камери во едно место.Проверете во вашиот дом или бизнис секаде каде што има интернет конекција.Бесплатен стан за live view & Репродукција на паметни уреди со Wi-Fi или 2 G/3 G/4 G насекаде и во секое време.Smart телефон за поддршка : i Phone, Андроид, i Pad. 【Индивидуализира движење откривање зона и сигнали 】 бидете известени кога не се неочекувани движења.Smart известувања со слика ќе биде наметнува на вашиот smartphone преку i Phone/Андроид стан.Можете исто така да поставите откривање зона од вашиот DVR за да се минимизира лажни аларми. 【Истакна】Ако сакате да се добие 4 K резолуција, треба да поврзете 4 K или 8 K ТВ монитор. 2 години квалитет , 60 дена пари назад .Живот време Техничка Поддршка !Ако вашиот производ ќе престане да работи во првата година ние ќе го замени тоа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.