Grifiti Nootle 12 Инчен Музика и Камера Флексибилни Метал Црна Gooseneck Рака на Нога Стојат 1/4 20 Машки Женски Навој за Камери, Стеги, Телефон и Таблет Месеци
Свеж

Grifiti Nootle 12 Инчен Музика и Камера Флексибилни Метал Црна Gooseneck Рака на Нога Стојат 1/4 20 Машки Женски

DEN 1372.80

Достапно е за нарачката

Овие се прилично тврд, тие се свиткуваат но не се свртите назад над себе.Grifiti Nootle 12 инчен флексибилни блек метал gooseneck рака или нога. 1/4 20 машки и женски завршува. 1/4 20 машки и женски завршува. 10 мл тежина. 12 инчен должина.метална конструкција.flexes но не го свртите назад над себе.Работи со камера, видео камери, Одете Про месеци, Nootle телефон и таблет месеци и магнетни нога.Grifiti Nootle производ линија има 9 и 12 инчен метал goosenecks и 6 и 9 инчен recon ABS флексибилни нозе.Сите имаме машки и женски 1/4 20 завршува.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.