Кожа Биро Организатор, TMMTYXX 3-Ниво Пластовидно Буква Фах Држачот за Канцелариски Материјали, Папка, Канцелариски материјал, Списанија, Весници, Пошта, Дом на Дребули
Свеж

Кожа Биро Организатор, TMMTYXX 3-Ниво Пластовидно Буква Фах Држачот за Канцелариски Материјали, Папка, Канцелариски

DEN 911.76

Достапно е за нарачката

【Висок Квалитет】- Цврстата структура, метални навртки за фиксно поддршка.Опфатени со висок квалитет СТП кожа, внатрешни работи е исклучителна и мека фланелен боксери, dustproof, moistureproof и издржливи. 【Лесно да се Соберат】- Ние обезбеди сите алатки за собранието, вклучувајќи завртки, screwdrivers и инсталација цртежи, ќе може да ја заврши собрание лесно.но, исто така збир на резервни завртка и орев. 【Одличен Дизајн】- 3 ниво дизајн, голем простор, тоа може да се задржи вашето биро чисти и спаси многу простор.Ова писмо sorter може да easilly организирате вашите канцелариски материјали, списанија, документи, печатач трудови, A4 датотека Хартија, тетратки, спојувач.Што е одличен начин да ги зачувате вашите пенкала, белешки, хартија и така натаму, што го прави лесно да дознаете она што го сакате.Инаку, Тоа е многу убаво парче за вашето биро или bookcase. 【Голем Капацитет】- Генерално димензии : 13.8 L x 10.8 W x 12 H инчи; Секој слој е 2.2 инчи висок, и На висина помеѓу две слој е 4,5 инчи.Секој слој може да се одржи до 500 страници на А4 хартија.Идеален за одржување на вашето биро уредната. 【ПОДАРОК ИДЕЈА】- Што совршен подарок идеја за некој кој е се лизгањето со книги, списанија, канцелариски Материјали и недостаток на десктоп простор!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.