Mocoosy 6 Поставува Грабеж Таванот Куки за Бесење на Растенија, Бела Тешки Метали Грабеж Куки со Хардвер Собата Вклучувајќи S Куки, Завртки Завртки и да се Префрлате Кри
Свеж

Mocoosy 6 Поставува Грабеж Таванот Куки за Бесење на Растенија, Бела Тешки Метали Грабеж Куки со Хардвер Собата

DEN 239.76

Достапно е за нарачката

Цинк легура.МАТЕРИЈАЛ : Овие бели куки за виси се направени од цинк легура, трајни, здрав, анти- ' рѓа и анти-корозија, силен стрес, за да се префрлате крилја може да се шири товарот во текот на еден поширок простор.Тоа можат да го издржат 15-25 LB во зависност од различни ѕидови.ГОЛЕМИНА : Секој завртка-во грабеж кука е околу 1.6 инчи во должина и 1 инч во ширина.S куки : 2.7 инчен x 1.3 инч.Метал завртки 1.6 инчен x 0.6 инчен и цинк позлатен завртки 2.9 инчи долго.Пролет за да се префрлате крилја, Dxšxv=x 1.8 0.4 х 0.6 инчи.Секој објект е мала тежина, но во комбинација можат да го издржат тешки.ИНСТАЛАЦИЈА МЕТОДИ : Употреба на растенијата таванот куки и долго да се префрлате гром со пролетта toggle крило за празен ѕид.Солидна посочи метални навртки се за цврсти ѕидови.И двете методи имаат високо оптоварување, ве молиме да бидат сигурни да го користите.АПЛИКАЦИИ : Погоден за бесење на растенијата кошница, светлосни тела, ветер chimes, чиста завеси и такви лесни decors и работи, идеален избор за бесење училница, дом или канцеларија украси.Секој бела грабеж кука карактеристики исклучителна издлаби модели на површината, додавајќи навестување на елеганција за вашиот дом.ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 6 заврши таванот растенијата куки групи, секој сет има 5 различни hardwares, вклучуваат таванот грабеж кука, S кука, метал завртки, два вида на цинк позлатен завртки, пролет toggle крилја.Вкупно 30 парчиња, што е доволно за секојдневна употреба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.