Ловец Индустрии NODE100VALVE Ловец Јазол 1-Станица Батеријата Наводнување Контролер и Електромагнетниот Вентил, Сива
Свеж

Ловец Индустрии NODE100VALVE Ловец Јазол 1-Станица Батеријата Наводнување Контролер и Електромагнетниот Вентил,

DEN 2459.04

Достапно е за нарачката

Овозможи автоматско наводнување за сајтови без пристап до НАИЗМЕНИЧНА струја.Робустен 1" PGV вентил и DC-latching електромагнетниот вклучени за едноставна и сигурна зона контрола.Удобен батерија-живот индикатор сигнали потребата за замена на батеријата.Лесно стоп за наводнување за специјални настани, вода-ограничени периоди, или било кој корисник-определен временски период до 99 дена.Еден 9 V алкална батерија обезбедува енергија во текот на сезоната; додадете изборен втора батерија за да се олесни подолго операција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.