Столче Ремени Рамо Влошки за Бебе Деца, 1 Пар сигурносен Појас Удобност Рамо Подлога Универзална Спречи од Автомобил Појас Влошки Триење (Црна) Пргав и Привлечни
Свеж

Столче Ремени Рамо Влошки за Бебе Деца, 1 Пар сигурносен Појас Удобност Рамо Подлога Универзална Спречи од Автомобил

DEN 1778.40

Достапно е за нарачката

Овие Мека Обвива, имајте ја и вашата појаси и ремени чисти.Тие се машина перат, за лесно отстранување на оние accispills во движење.Ние препорачуваме студено миење циклус и висат да се исуши.Сигурносен појас перници било пропаѓање, да обезбеди ефикасна безбедност без разлика дали во автомобил, доенче или шетач.Големина на : 26.5x7.5x2.8cm.Пакет : 1 Pair.Столче Ремени Рамо Влошки за Бебе Деца, 1 Пар сигурносен Појас Удобност Рамо Подлога Универзална Спречи од Автомобил Појас Влошки Триење (Црна) Пргав и Привлечни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.