Cle-Линија C66701 Брзо-Сет 2-Парче Умре Систем
Свеж

Cle-Линија C66701 Брзо-Сет 2-Парче Умре Систем

DEN 2663.28

Достапно е за нарачката

Јаглероден челик супстрат.Две-парче конструкција со две сечење на рабови во секое парче.Едната има 2 до 3 тема chamfer за провира; друга страна има 1 до 1-1/2 нишка chamfer за провира блиску до рамо.Обединета и Американскиот Национален тема форма стандард.Овозможува широк опсег на приспособување.Направен во САД.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.