VHG Иновации Раскошен Коса Clipper - Професионални Берберот Коса И Брада Тример - Затворете Сечење T Нож Тример За Мажите, Cordless Полнење Електрични Хлапак, Адвокатско Чешл
Свеж

VHG Иновации Раскошен Коса Clipper - Професионални Берберот Коса И Брада Тример - Затворете Сечење T Нож Тример

DEN 791.76

Достапно е за нарачката

Сакате Да Се Добие Професионална Barbershop Искуство Дома?Полски вашиот изглед со VHG Иновации прецизност брада и коса тример; Тоа може да се користи од страна на двете почетници и професионалци; едно копче дизајн на раскошен коса clipper го прави процесот многу лесно.Надгради Остри Ножеви И Моќен Мотор - Нашите блиски сечење cordless тример обезбедува чиста намали; На заоблени Т ножот завршува направи безбедно да се користи и на скалпот и кожата, ќе го добиете саканиот остар раб фризура, без ризик од вашиот влакната се искинале исклучување или заглавени во моторот.Брзо Полнење преку USB - Еколошки литиум батерија овозможува до 120 минути да се кандидира време; На брада тример е апсолутно компактен, преносни и совршен за патување.Земете со вас на вашиот следен бизнис патување или одмор.Совршен Подарок За Мажите - VHG берберот clipper доаѓа во елегантни црна кутија; Секој човек би сакал да го додадете овој исклучителен парче за својата колекција; во Потрага стави заедно цело време никогаш не било полесно.Вредност За Вашите Пари - Вие не треба да потрошите богатство за да го добиете совршена фризура; Зачувате вашите пари и однесувајте се кон себе или за вашите најблиски со овој прифатлива, висок квалитет чешлање за полнење; На косата clipper доаѓа со 1mm, 2mm и 3мм водич чешли.Get yours now и почнете да барате твоите најдобри!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.