ПАТОТ DAWG 2 Фиока Слајд Врвот Челик Услуги Комунални Количка, ATC310D
Свеж

ПАТОТ DAWG 2 Фиока Слајд Врвот Челик Услуги Комунални Количка, ATC310D

DEN 916.80

Достапно е за нарачката

Изградена на трајни челик за зголемена цврстина и боени заврши за прекрасен изглед дека е лесно да се чисти.Карактеристики длабоко када стил дното полица да помогне за зачувување на објекти безбедно внатрешноста на услугата количка со помош на лесен и брз пристап.Мерки 27.8" L x 14.6" W x 32.7" H и има голем врвот работа површина која слајдови отворен за дополнителна меморија.Алатка услуга кошничката има (2) се повлече од фиоките опремени со слајд шини, овозможувајќи за непречено функционирање.Опремени со (2) вртливата casters и (2) насочен тркала, овозможувајќи да се пресели со леснотија го користите вграден во рачка; Вклучува ограничен 1-година производителот гаранција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.