Lekue Ајде да Cookie Одлуки за полнење, 59.1 x 60.2 x 7 cm
Свеж

Lekue Ајде да Cookie Одлуки за полнење, 59.1 x 60.2 x 7 cm

DEN 822.00

Достапно е за нарачката

Направени за деца, овој комплет им овозможува да се направи колачиња додека за учење за различни места низ светот.Комплет вклучува колаче машина која создава 15 животни во 1 намали, еден Decopen со 2 млазници за украсување, а печење мат, рецепти и 4 приказни да се игра/откријат различни средини на животните.Одличен подарок!помага да се развие децата чувство на одговорност и соработка и вклучување на нивната имагинација.Безбедни производи за деца - BPA free.Лесно да се чисти - тоа е машина за миење садови безбедно.Помош на возрасни се препорачува.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.