Торта Тапани Круг 14 Инчи - (Сребро, 6-Pack) - Здрав 1/2 Инчи Дебела - Професионални Мазна, Прави Агли - Слободен Сатен Торта Лента
Свеж

Торта Тапани Круг 14 Инчи - (Сребро, 6-Pack) - Здрав 1/2 Инчи Дебела - Професионални Мазна, Прави Агли - Слободен

DEN 623.76

Достапно е за нарачката

Ги ПРЕЗЕНТИРААТ ВАШИТЕ ТОРТИ УБАВО И ПРОФЕСИОНАЛНО - си работи напорно за производство на убава торта и сакате да се прикаже на платформа достоен за тоа.ЗАШТИТА на ВАШИОТ ТОРТА СО СИЛЕН И ЗДРАВ БАЗА - последното нешто што сакате е да имате на вашиот торта на слаба одбор кој може да се наведнувам, па дури и колапс и да го оштети вашиот ремек-дело.БЕСПЛАТНИ ТОРТА ЛЕНТА СО ГОЛЕМ МУЛТИ ПАКЕТИ - две слободни ролни на шампањ злато сатен торта лента со 6-ПАКЕТИ и 12-ПАКЕТИ само.МАЗНИ РАБОВИ - други торта тапани имаат pleated рабовите, со што се намали севкупниот изглед на торта.Нашата имаат мазни рабови за одржување на изгледот на висок квалитет и професионалност.ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ MULTIPACKS на РАСПОЛАГАЊЕ - ако сакате купуваат на големо за да заштедите време и пари, а потоа проверете multipack опции кои претставуваат голема вредност за пари.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.