Ollie & Hutch Farmington Flipper, Даб, Слонова Коска Аквариум Стојат
Свеж

Ollie & Hutch Farmington Flipper, Даб, Слонова Коска Аквариум Стојат

DEN 1965.60

Достапно е за нарачката

Се аквариум стојат која одговара на вашите потреби со Flipper Farmington Аквариум Застане.Направени на ламинат МЕДИЈАПАН и particleboard, на оф-бела woodgrain заврши дава Стојат рустикален изглед.Единствен патент дизајн може да поддржуваат 10 литри застане на едниот крај или 20 литри застане на спротивниот крај.Резервоарот не е вклучена.Отворете и сокриени складирање може да се одржи на сите на вашите мрежи, чистење опрема и храна.Стенд бродови рамна до вашата врата и 2 возрасни се препорачува да се соберат.Стојат можат да го поддржат 10 литри тенкови до 120 кг.или 20 литри тенкови до 240 кг.Собрани димензии : 28.03"H x 25"W x 15.67"D.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.