Frcolor 120 Компјутери се Зголеми Злато Помине Уметност Studs Занитвам Овална Круг Плоштадот Триаголник Шупливи Рамка Мешани Метален Помине Шарм DIY 3D Помине Уметност Деко
Свеж

Frcolor 120 Компјутери се Зголеми Злато Помине Уметност Studs Занитвам Овална Круг Плоштадот Триаголник Шупливи

DEN 165.36

Достапно е за нарачката

Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти.Различни форми и обрасци за различни дизајн на вашиот сопствен помине уметност.Можете лесно може да се DIY вашиот прст ноктите секогаш кога сакате.Исто така можете да декорирате вашиот телефон, дома, стакло, и др.Стилски бои се направи вашите нокти пенливи и додадете сјајни бои на ноктите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.