Страна Вокер Торба, Вокер Организатор Pounch за Rollator и Виткање Пешаци, Вокер Страна Додатоци за Постарите, Хендикеп (Двојно Страна)
Свеж

Страна Вокер Торба, Вокер Организатор Pounch за Rollator и Виткање Пешаци, Вокер Страна Додатоци за Постарите,

DEN 1329.60

Достапно е за нарачката

【 Одговара на Сите Пешаци 】 : Нашата вокер торба е елегантен избор за организирање и изведување на секојдневните есенцијални елементи во удобен двојна намена носат сите.Тоа се вклопува во речиси секој стилови и големини на пешаци, посебно за стари лица и дебелите пациенти. 【 Двојно Двострано Дизајн за Голем Капацитет 】 : Двоен двострано дизајн за виткање вокер со шест џебови во предни и назад,може да се земе повеќе предмети внатре како читање очила,книга,пенкало,весник,ipad,шише за вода и така натаму. 【Четири Кука и Циклуси Ремени Закачите на Вокер за Постабилна】 : Виси торба за стари лица вокер е седло, четири страна велкро ремени кука и јамка на тешки вокер додатоци, одличен подарок за постарите, возрасни,и да се оневозможи. 【 Лесно Да се Носат Околу 】 : Ова вокер торба торбичка за вокер страна седло има врвот се справи со тоа, може да се носат сите предмети од виткање или rollator вокер со леснотија.Сè што ви треба се на дофат. 【 Лесно да се Исчисти 】 : Нашата вокер додатоци торба може да се избрише далеку дамки лесно.На трајни оксфорд материјал е машина перат за дополнителна погодност.Машина за миење со ладна вода и оставете торба да се исуши.Мора да се вокер додатоци за постарите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.