Црна и Бела Висок Контраст Мека Крпа Книга за Бебе Доенче Стомак Време Бебето Книга Виткање Образовна Дејност Крпа Книга Креветчето Играчки за 0 3 6 Месеци, Момчиња, ?
Свеж

Црна и Бела Висок Контраст Мека Крпа Книга за Бебе Доенче Стомак Време Бебето Книга Виткање Образовна Дејност

DEN 335.76

Достапно е за нарачката

???? [Визуелна Стимулација Обука] Бебе родено со заматен вид, и постепено да се зголеми на 3 месеци.тие може да се разликуваат висок контраст црно и бело.Оваа црна и бела висок контраст крпа книга да може ефективно да се стимулира бебето е ретината и оптичкиот нерв, и да се стимулира бебето е развој на мозокот во исто време. ???? [Интересна Забава Книги] Овој двострано дизајн на текстил книга има различни модели.Црни и бели модели, исто така, им помогне на бебињата да ја развијат нивната способност да се фокусираат своето внимание и концентрација.кои ги поттикнуваат бебето да истражуваат и да ги дава на бебето бескрајни часови на забава. ???? [Значајни Educationa Играчки] можете да се врзуваат на креветчето да се обучуваат вашето бебе способноста да се подигне главата го прави бебето се движи.Овие мека бебе книги ќе ги забавуваат бебиња и да им даде шефот на проектот за учење. ???? [Безбедно Материјали за Вашето Бебе Здравјето] Нашето бебе допрат и да се почувствуваат книги од ткаенина материјал.Не-токсични, силна крои, рака мие, и апсолутно безбеден за вашето бебе., дури и ако бебето grasps или каса, тоа не е лесно да се биде уништен, а тоа е многу силни и издржливи. ???? [Големи Подароци за Бебе Момчиња и Девојки] бебето крпа книга се фокусира на помагање на доенчињата развиваат нивната визија функција и помагајќи им растат здрава.Совршен подарок во бебе туш и роденден, тоа е погоден за бебиња од 0 месеци до години.Тие се големи подароци за да им помогне на новите родители им даде на своите малку еден добар учење започне.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.