PROMAKER Клупата Мелница 6 во (150mm) 1/3HP (250W) 2.1 AMP 3400 ВРТЕЖИ во минута ПРО-EB250
Свеж

PROMAKER Клупата Мелница 6 во (150mm) 1/3HP (250W) 2.1 AMP 3400 ВРТЕЖИ во минута ПРО-EB250

DEN 2519.76

Достапно е за нарачката

ВКЛУЧУВА : 6in Клупата Мелница, Две (02) Мелење тркала (дебела чакал и средината на чакал).КАРАКТЕРИСТИКИ : 1/3 HP мотор за супериорни перформанси, челик Отпорен на база, која овозможува поголема издржливост и се протега на живот на алатката, Прилагодливи очи shield.СПЕЦИФИКАЦИИ : коњски сили : 1/3, Amperage : 2.1, Weel Дијаметар : 6 во, Тежина : 40 Кг, Напон : 120 V, ВРТЕЖИ во минута : 3600, Моќност : 250 W.ГАРАНЦИЈА : PROMAKER гарантира производи за датумот на купување против каков било дефект во својата работа и дефекти во материјалите или на трудот се користат во неговата изработка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.