О'woda Акција Камера Велосипед Монтирање на Комплет: Акција Камера Велосипед Seatpost Стегач за DJI Osmo Џеб 4/3/2 / Osmo Акција / GoPro Серија / Insta360 Серија / Fimi Дланка + Велосипед Handleb
Свеж

О'woda Акција Камера Велосипед Монтирање на Комплет: Акција Камера Велосипед Seatpost Стегач за DJI Osmo Џеб

DEN 754.80

Достапно е за нарачката

【Отворено Снимање】 ☑-Овој велосипед камерата/мобилен телефон носителот може да се користи во повеќе комбинации.На предната страна на телефонот носителот исто така, може да се користи како камера држачот.Тоа е неопходен додаток за надворешна Vlog на одлуки.Можете да ја контролираат сликата на спортски камера преку вашиот телефон за да снимате прекрасни слики во секое време, насекаде , да можете слободно да се создаде слики и видео записи што сакате, и да уживате во процесот на отворено динамичен снимање и видео. 【Широко Компатибилен】 ☑-Ова планината е компатибилен со голем број на спортски камери, како што се Go Pro серија / Osmo Акција / Osmo Џеб / Insta360 серија / Fimi Дланка, итн.Мобилниот телефон стегање опсег е 13-102mm, компатибилен со повеќето мобилни телефони на пазарот.Велосипедот seatpost дијаметар големина : 30-35 мм, погоден за повеќето велосипеди, како што се MTB велосипеди, патот велосипеди, итн. 【Мулти-Функција Заградата】 ☑-Ова фиксна стапка ви овозможува да го отклучите повеќе техники да се земе слики, поврзете го вашиот мобилен телефон со Акција камерата, можете да ги гледате снимените видео на вашиот мобилен телефон, во реално време, да се види на навигација на мобилен телефон, и повик/слушаат музика додека се возела , можете исто така да го користите за да се набљудуваат на сообраќајот на патот, не само да ви помогне да добие во реално време пренос на слики, но исто така и да ја зголемите безбедноста на вашата јава. 【Прилагодливи Агол】 ☑-Овој телефон/камера Стои, може да се прилагоди на аголот на камерата и на мобилен телефон според снимање агол, и ќе не блокира екран, остварување на вашите фотографии и видеа повеќе живи. 【Високо-Квалитетни Материјали】 ☑-Ова се стега поддршка е направен од алуминиум алуминиумски материјал, кој е траен и стабилен, не е лесно да се падне, и внатрешниот ѕид е опремен со силиконски подлога, која може ефикасно да се спречи мобилен телефон и камера од тоа да биде изгребани за време на процесот на инсталација.И против пролизгување ефект ќе биде подобро, која може да stably менгеме телефон и камера.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.