Moog K8926 Усогласување Shim
Свеж

Moog K8926 Усогласување Shim

DEN 839.52

Достапно е за нарачката

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. .Може да се реши прекумерна гуми носат и управувачки проблеми.Moog усогласување делови може да донесе возила во фабричка спецификација.Shims и bushings обезбеди прецизни camber, рициново и пети корекција.Проблемот Решавање на производи се вклучат докажан дизајн и инженеринг услуги.Кам завртки и прилагодливи топката зглобовите обезбеди усогласување за не-прилагодлив возила.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.