A4 LED Светло Кутија Трагач, SAMTIAN Преносни 3 Бои на Владата Светлина Подлога USB Напојува Ултра-Тенок Dimmable Светлината Artcraft Следење на Светлина Табела за Уметници, Дијама
Свеж

A4 LED Светло Кутија Трагач, SAMTIAN Преносни 3 Бои на Владата Светлина Подлога USB Напојува Ултра-Тенок Dimmable

DEN 575.76

Достапно е за нарачката

????【Бои Режим на Префрлување】3 бои на владата (ладно бела / топло бела / топло) ќе се состанат на вашиот идеален визуелно уживање.Тоа е контролиран преку допир на светлината одбор, прилагодени на боја температура од 2800 K-12000 K лесно. ????【Пренослив Дизајн】0.2"(дебелина) Лесен и супер-тенок светлина маса, обем на панелот на екранот ќе им помогне на вашиот сликарство.Допре сензорот switch дизајн ви помага да ја прилагодите светлината се повеќе лесно според повеќе барања. ????【Осветленоста на Вредноста】Led светло кутија има дури и илустрирани површината со енергетски ефикасни треперење.Паметен допир IC чип вграден во LGP за led следење на табла, која има светлината мемориска функција кога континуирано напојување. ????【USB Напојува】Тоа доаѓа со еден USB кабел за податоци, кои може да се напојува со енергија банка, USB ѕид апарат, компјутер и сл.Пакетот доаѓа со 4 магнети ќе ви помогнат да го надминете на хартија, додека цртање. ????【Широка Примена】Идеален за 2 D Анимација, Втиснување, Scrapbooking, Тетоважа Цртање, Ткаенина Дизајн, Скицирање, Дијамант Сликарството и сл.Најдобрите подароци за Божиќ, роденденот или на другите.Пакет содржина : 1×A4 светлина кутија трагач, 4×магнет pin, 1×USB кабел, 1×прирачник.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.