За Клупата Мелница,2 парчиња Клупата Мелница Eyeshield на 304 Нерѓосувачки Челик Случај Алатка Shield Прилог Додатоци Мали
Свеж

За Клупата Мелница,2 парчиња Клупата Мелница Eyeshield на 304 Нерѓосувачки Челик Случај Алатка Shield Прилог

DEN 374.16

Достапно е за нарачката

Направени од високо‑квалитетни материјали, мелница eyeshield е издржлив, по долго време користење.Мелница eyeshields се совршено прилагодени на машина, која sre лесен за употреба.Заградата е направен на 304 нерѓосувачки челик, кој е многу едноставна и анти- ' рѓа.Оваа eyeshield е широко применливи, погоден за клупата тип 125/150/200/250 брусилки.Овој сет содржи две мелница eyeshields, кој само што одговара на машина и е многу лесно да се инсталира.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.