Rubbermaid Комерцијални Untouchable Recycle Bin Врвот, Шишиња и Лименки, Сина, FG269288BLUE
Свеж

Rubbermaid Комерцијални Untouchable Recycle Bin Врвот, Шишиња и Лименки, Сина, FG269288BLUE

DEN 1371.84

Достапно е за нарачката

Одговара на вашиот Rubbermaid Комерцијални Untouchable плоштадот канти.Ултравиолетови стабилизатор минимизира discoloring и исчезнува.Висока Густина полиетилен е силен и отпорен на влага.Колор-кодирани блузи поттикне поделба на материјалите за рециклирање.Мерки 11-1/4" x 20-14".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.