Торта Тапани Круг 10 Инчи - (Црна, 1-Pack) - Здрав 1/2 Инчи Дебела - Целосно Завиткан Рабови
Свеж

Торта Тапани Круг 10 Инчи - (Црна, 1-Pack) - Здрав 1/2 Инчи Дебела - Целосно Завиткан Рабови

DEN 143.76

Достапно е за нарачката

Ги ПРЕЗЕНТИРААТ ВАШИТЕ ТОРТИ УБАВО И ПРОФЕСИОНАЛНО - си работи напорно за производство на убава торта и сакате да се прикаже на платформа достоен за тоа.ЗАШТИТА на ВАШИОТ ТОРТА СО СИЛЕН И ЗДРАВ БАЗА - последното нешто што сакате е да имате на вашиот торта на слаба одбор кој може да се наведнувам, па дури и колапс и да го оштети вашиот ремек-дело.БЕСПЛАТНИ ТОРТА ЛЕНТА СО ГОЛЕМ МУЛТИ ПАКЕТИ - две слободни ролни на шампањ злато сатен торта лента со КРУГ 6-ПАКЕТИ и 12-ПАКЕТИ само.ЦЕЛОСНО ЗАВИТКАН РАБОВИ - Додека другите наши торта тапани имаат мазни рабови, овие торта тапани се целосно завиткан рабовите, со што најдобро одговараат на колачи со путер крем или слични шлаг како што тоа го спречува маснотии од добивање под фолија и производство на грозен дамки.ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ MULTIPACKS на РАСПОЛАГАЊЕ - ако сакате купуваат на големо за да заштедите време и пари, а потоа проверете multipack опции кои претставуваат голема вредност за пари.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.