COAWG Чаша Чај Првенство, 12 Оз Чаша Кафе Кригла Daisy со Лажица Lead-Free Рачно Изработени Глеѓ Цвет Јасно Чаша Кафе Кригла Божиќ Подароци за Мајка, Сопруга, Сестра, Жени, Дево
Свеж

COAWG Чаша Чај Првенство, 12 Оз Чаша Кафе Кригла Daisy со Лажица Lead-Free Рачно Изработени Глеѓ Цвет Јасно

DEN 314.16

Достапно е за нарачката

⭐ ЦВЕТ ДИЗАЈН : Уникатен глеѓ метал се справи со елегантен цвет дизајн, рафинирани и благородна, го направат вашиот живот повеќе квалитет, боја на кожата деликатна, прецизната изработка, кога не се стави таму е работа на уметноста. ⭐ СОВРШЕН ПОДАРОК : Одлична за свадба, годишнина, роденден, Божиќ подароци, исто така погоден за домаќинство дама.Јас верувам дека не можат да чекаат да се споделат овие убави чаши со вашите пријатели, љубовници, семејства или наставниците.За совршена комбинација на деликатес и practicability. ⭐ HEALTH : A lead-free состав кој произведува ултра јасна, чиста, и зачудувачки очила.Изработени од еко-пријателски материјали, апсолутно здрава зелена lead-free кристал материјал не содржи олово и barium штетни тешки метали. ⭐ СОВРШЕН ЗА ЧАЈ : Овој вид на првенство може да се користи за топло или злато чај, кафе, млеко, сок, сода вода и растителни сокови или некои други секојдневно ги користи.Лесно да се чисти. ⭐ 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање&ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : Купи со доверба, ние ќе целосна наплата на пари за вас, ако има било каков проблем со овој производ.Стаклена чаша припаѓа на кршливи стоки, така што не може да се гаранција дека тоа ќе биде непроменети се појави пред вас, па ако има било какви скршени или blemish, ве молиме контактирајте со нас што е можно.И ќе добиете 12-унца (350 ml) COAWG Стаклена Кригла.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.