Малку Tikes Класичен Тркачки Гуми Играчка Градите
Свеж

Малку Tikes Класичен Тркачки Гуми Играчка Градите

DEN 1199.76

Достапно е за нарачката

Имагинации ќе биде во полн гас како деца, исто така, да научат дека брзо расчистување е лесно и забавно со овој трки-тематските играчка градите.Реверзибилна капак, исто така може да се користи како ридско raceway за умре-фрлија автомобили (играчки не се вклучени).Лесно да се чисти.Го прави голем перење кошница.Големина : 20"x 20"W x 20"Х.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.