Jewellers Топлина Доказ Лемење Мат, Кварц Одбор Отпорни На Топлина Накит Одлуки Лемење, Заварување Блок Поправка Работа Површина Одбор Лист Блок Алатка За Правење
Свеж

Jewellers Топлина Доказ Лемење Мат, Кварц Одбор Отпорни На Топлина Накит Одлуки Лемење, Заварување Блок Поправка

DEN 899.76

Достапно е за нарачката

Направени од високо квалитетен материјал, безбедно и трајно да ја користите.Со голема отпорност на топлина, голема работа површина за лемење скапоцени метали.Одликувајќи се со висока хемиска стабилност и отпорност на абење.Дизајниран со нозете за да се задржи одбор малку крена над вашата работа клупа или на маса.Професионални jewelers употреба лемење блок како површината на која лемење скапоцени метали.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.