Ulove Prs 12 Пакет 1ml Пластичен Шприц со Луер Заклучување за Научни Лаборатории, Мерење, Refilling или Малку Животно Хранење(Без Игла)
Свеж

Ulove Prs 12 Пакет 1ml Пластичен Шприц со Луер Заклучување за Научни Лаборатории, Мерење, Refilling или Малку

DEN 1980.00

Достапно е за нарачката

Пакетот Вклучува : Дојде со 12pcs 1ml 1cc пластични луер заклучи шприцеви, доволно за употреба или замена, ги задоволат секојдневните потреби.Чиста и Безбедна за Мерење Шприц Алатки : секој шприц алатка е Индивидуално Заврши.Висок Квалитет Шприц : јасно дипломирањето знаци изгравирани на шприц цевка за да се овозможи на корисниците да ги видите или мерка на остаток на вредност на решение обезбеди прецизни мерења.Широк Апликации : Одлична за експериментални течни мерка, DIY изработката, екстракција на лепила, масла, бои, премази, растворувачи, мастила, пигменти, смола, лубриканти, итн.Топло Забелешка : шприцеви без игла, само за индустријата, науката лабораторија и експерименти користејќи или како домашна tools.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.